Огляд Свята українського бізнесу 2018

15 квітня, якраз тоді, коли квітень “тішив” торонтівців аномальною негодою, відбулося п’яте щорічне Свято українського бізнесу, під час якого учасників та відважних відвідувачів зігрівала надзвичайно привітна атмосфера заходу. Тут було тепло і від зустрічей з давніми знайомими та від знайомства з новими цікавими людьми, неабияке задоволення отримували всі від невимушеного спілкування досхочу та від смачних українських страв у “Корчмі” від Halenda’s.
Багато з присутніх на Святі, хто випробував свою фортуну у розіграші призів “Підкова щастя”, таки виграли їх. А призи, до речі, були найрізноманітніші: від подарункових сертифікатів на продукцію та послуги учасників свята і його спонсорів до квитка на авіапереліт від компанії МАУ, яка відкриває прямі рейси в Україну у червні 2018.
Свято для всіх і для кожного – саме такою видалася цьогорічна Виставка, де кожен зміг почерпнути для себе чимало корисного. Українські бізнеси, зокрема, знайшли тут нових клієнтів і партнерів, відвідувачі – потрібні їм продукти і послуги, люди, а нещодавно прибулі до Канади українці збагатилися чудовими ідеями та дізналися більше про можливості щодо підприємництва у цій країні.
Упродовж Свята дорослі відвідали цікаві семінари: “Ефективний нетворкінг: офлайн і онлайн” від відомого імміграційного адвоката у Канаді та США Андрія Семотюка та Facebook-спільноти Ukrainians in Toronto і   лекцію  “Why is Trump destroying my investment portfolio and other important questions” від Ukrainian Credit Union Limited. Не нудьгували і наймолодші гості, адже для них працював дитячий куток від мистецької студії “Чарівна палітра” під керівництвом Наталі Валенюк.
Цього дня в  Payal Convention Centre (Mississauga), де проходила подія, лунало онлайн радіо РАЗОМ і додавало хорошого настрою нашою рідною українською музикою. Якщо ви також хоче послухати її, заходьте на сторінку razom.media/radio і насолоджуйтеся.
На Святі були широко представлені бізнеси підприємців і професіоналів, які належать до української громади та охоче надають свої якісні послуги українцям. Тут можна було порозмовляти з адвокатами, з агентами з продажу нерухомості, лікарями, організаторами подій, з представниками фінансової установи та поліграфічного бізнесу, придбати українські сувеніри та вишиванки, а також приміряти чи й купити пальто, вечірню і навіть весільну сукню.
Ця масштабна подія відбулася завдяки підтримці таких поважних спонсорів, як Українська кредитова спілка лимитед (UCU), Halenda’s The Meat Store, Українські міжнародні авіалінії МАУ, Sherway Gardens Dental Centre, Meest Corporation Inc. і компанія United Stars. Щира їм подяка від організаторів за підтримку!
Свято зібрало, насамперед, тих,  хто вважає себе невід’ємною частинкою місцевої української спільноти або ж хоче нею стати. Тож ставайте – вам завжди будуть раді!
Організатор події – Довідник українського бізнесу  UkrPages.directory сердечно дякує спонсорам, учасникам та гостям Свята українського бізнесу в Канаді 2018!
Медіа група РАЗОМ, яка безпосередньо причетна до започаткування Виставки-свята, приєднується до вдячних слів спонсорам та бажає українській спільноті, підприємцям та професіоналам зокрема, зростання та процвітання.
За подіями в українській громаді Великого Торонто (GTA) слідкуйте на сторінці  razom.media/events.
Увага!  В UkrPages.directory ви можете безкоштовно зареєструвати свій бізнес, знайти потрібні вам компанії, послуги та сервіси.

Trade Show розвивається, цього року бачу чимало нових бізнесів і це дуже радує. Хочеться більше таких бізнес-заходів у громаді, – ділиться своїми ми враженнями від заходу менеджер Української кредитової спілки лимитед (UCU) Юрій Дякунчак.

 

Відвудувачка Свята Наталя говорить: “Я вже втретє на Виставці, і цього разу дуже задоволена, що приїхала, незважаючи на погану погоду. Як завжди, було надзвичайно цікаво: чимало корисних бізенсів, смачна кухня, розіграші призів. Щиро дякую організаторам, вони просто молодці!”

Luxury Travel Boutique цього року вперше на великому зібранні бізнесів. Ми пропонуємо свої туристичні послуги і вже знайшли чимало нових клієнтів. Зараз розробили дуже цікаві і насичені тури в Україну, тож сподіваюся, що  вони стануть популярними серед канадців українського походження, які хочуть відвідати історичну Батьківщину, розповідає консультант компанії Лілія Конечна.

“Корпорація МІСТ щороку бере участь у Виставці, яка вже дійсно стала справжнім святом українського бізнесу в Торонто й околиці. Наша команда з радістю зустрічається з постійними і потенційними клієнтами, партнерами з різних сфер життя громади. Ми щиро вдячні організаторам за честь бути не тільки учасниками, але й спонсорами дійства. Задоволені тим, що підтримали цей чудовий захід, а також, незважаючи на погоду, і організацією, і результатами, а тому впевнено кажемо: “До зустрічі на Святі українських бізнесів 2019!  Володимир Палагнюк, спеціаліст з маркетингу

Дуже вдячна Святу українського бізнесу за гарні можливості, які воно створює для учасників. Тут я не тільки представила свій бізнес Destiny Bridal Boutique і знайшла нових клієнтів, але й спілкувалася з цікавими людьми, налагодила нові зв’язки. Зібрати так багато різних бізнесів під одним дахом – найкращий шлях нагадати, яка все-таки велика наша українська громада”. Олександра Матвієнко

Фото: Ірина Данчук

Фото: Микола Сварник