Лікар-стоматолог Галина Пенцак та Sherway Gardens Dental Centre

У сучасному світі відкрита, красива й привітна посмішка – не тільки справжня окраса людини і прояв її доброзичливості, а й показник рівня естетичного смаку і здоров’я, успішності і навіть соціального статусу. Усміхнені люди легше знаходять друзів і, як показали дослідження, більш успішні в роботі, з ними приємно спілкуватися та вести спільні справи. Отож, знаючи про важливість гарної посмішки і дбаючи про здоров’я зубів, ротової порожнини і загалом всього організму, ми розуміємо: без допомоги кваліфікованого й відповідального лікаря-стоматолога ніяк не обійтися. Дехто, коли прочитає цю статтю, попрямує в клініку Sherway Gardens Dental Centre та потрапить як пацієнт у легкі, добрі та вправні руки професіонала, майстра чарівних посмішок, щирої і тактовної жінки, лікаря-стоматолога і власниці цього лікувального закладу Галини Пенцак.

Д-р Галина Пенцак здобувала вищу освіту в Львівському медичному університеті, по закінченні навчання практикувала хірургічну стоматологію в Україні. Коли переїхала в Канаду, закінчила стоматологічне відділення при The University Of Western Ontario, де здобула DDS ступінь, потім – американську програму по ортодонтії (The Faculty for Orthotontic Research and Continuing Education,Inc.). В Канаді практикувати як лікар-стоматолог пані Галина почала 2005 року, а 2009-го відкрила власну клініку, про яку йдеться у цій розповіді.

Сучасне обладнання та найновіші стоматологічні матеріали, різноманітну та безболісну стоматологічну допомогу (лікування, протезування і виправлення зубів) високого рівня ви знайдете саме в клініці Галини Пенцак Sherway Gardens Dental Centre. У цьому лікувальному закладі проводяться як косметичні, так і складні стоматологічні операції, здійснюється імплантування. Для виконання більш складних хірургічних втручань, наприклад, по реконструкції щелепи, підняття гайморових пазух (sinus lift) тощо, у Sherway Gardens Dental Centre запрошуються висококваліфіковані хірурги (Oral Surgeons). Робиться це для зручності пацієнта, щоб він тут, на місці, отримав повний комплекс необхідних процедур.

   Д-р Галина розповіла, що зараз клініка ефективно і багато спеціалізується на імплантології – новому і найкращому, як переконалася на практиці, методі протезування, завдяки якому формується натурально гарна посмішка. Хірургічна операція зі встановлення імпланта, всупереч поширеній думці, абсолютно безболісна, адже наразі ця процедура дуже вдосконалена і технологічно відпрацьована. Функціональні і косметичні переваги імплантів у сучасній стоматології очевидні – краща фіксація, кращий вигляд, кращий ефект на довгі роки. Багато пацієнтів клініки пані Галини пристають до думки, що стоматологічне лікування з використанням імплантів набагато комфортніше, надійніше і зручніше, ніж вони очікували.

Оскільки значно більшої, ніж дорослі, уваги, фахової майстерності та, зокрема, психологічного підходу вимагають маленькі пацієнти, то окремий вид послуг, що надаються в Sherway Gardens Dental Centre, – це дитяча стоматологія. У клініці розроблена ціла програма по роботі з дітками, адже д-р Галина Пенцак вважає: коли дитина з плачем виходить з кабінету лікаря, то цей візит до стоматолога невдалий, навіть за умови бездоганно проведеного лікування. Для попередження та розвитку захворювань зубів та ротової порожнини д-р Галина Пенцак радить батькам щопівроку бувати з дитиною та й самим на прийомі у лікаря-стоматолога.

   Клініка Sherway Gardens Dental Centre пропонує ортодонтичні послуги як для дітей, так і для дорослих та навіть доволі зрілих людей. Взагалі ж ортодонтичне лікування слугує досягненню кращої естетики та функціональності при протезуванні коронками, вінірами, імплантами. Встановлення брикетів різної форми, кольору, матеріалу, лікування з використанням прозорих і тому абсолютно непомітних кап (Invisalign) – це лише деякі послуги, скориставшись якими у ортодонтів клініки, і дорослі, і малі пацієнти будуть задоволені.

   

   Хоч у пані Галини як лікаря і власниці приватної клініки робочий графік дуже насичений, вона не втрачає інтересу і не стоїть осторонь життя української спільноти. До речі, багато пацієнтів Sherway Gardens Dental Centre – українці. Пані Галина – член виконавчого комітету ОУК (Організація українок Канади, відділ Торонто) – організації, що здійснює велику благодійну роботу. Ось уже кілька разів Sherway Gardens Dental Centre був учасником та спонсором щорічної Виставки українсько-канадського бізнесу. Клініка д-ра Галини Пенцак активно і охоче підтримує дитячий футбольний клуб “Карпати” та благодійну організацію “Допомога Україні”.

   Попри неабияку зайнятість професійною, бізнесовою і громадською діяльністю д-р Галина викроює час для відпочинку. Вона любить подорожувати, захоплюється мистецтвом і спортом. Серед її спортивних уподобань – гірські лижі, великий теніс, йога, плавання. Слабістю пані Галини також давно є малюванням, адже свого часу вона закінчила художню школу у Львові, і хоч зараз малює нечасто, однак відвідує мистецькі виставки, зокрема в КУМФі. Багато картин прикрашають Sherway Gardens Dental Centre, серед них роботи пацієнтки клініки, які навіть можна тут придбати.

       На думку лікаря-стоматолога Галини Пенцак, головними факторами успіху її лікувального стоматологічного закладу є професійність і ввічливість персоналу, чистота і затишна атмосфера.

   Галина Пенцак: “Ми цінуємо репутацію нашої клініки і робимо все для того, щоб клієнт був задоволений. Професіоналізм, порядність та уважність до пацієнтів – основний принцип роботи усього колективу. Звернувшись до наших стоматологів, ви можете бути впевнені в ефективному результаті лікування і в повній його безпеці”.

   Сьогодні в клініці працює три стоматологічні гігієністи (Dental Hygienists), допомагають лікарю-стоматологу Г. Пенцак здійснювати процедури два асистенти, які також слідкують за стерильністю інструментів, чистотою обладнання тощо. Адміністратор клініки Керол спілкується з пацієнтами щодо планування відвідувань, забезпечує комфортні умови під час очікування прийому, вирішує інші питання.

   До багатьох чеснот д-ра Галини Пенцак слід додати ще й її любов до своєї професії і своїх пацієнтів – людей різних, але переважно добрих та цікавих. Клієнти ж зі свого боку поважають і цінують свого стоматолога за професіоналізм, людяність, порядність, а загалом ось такий тісний взаємозв’язок та взаєморозуміння забезпечують хороший результат.

   Девіз клініки Sherway Gardens Dental Centre – “Caring for healthy smiles”, отож читачам журналу “Разом”, серед яких чимало пацієнтів клініки Sherway Gardens Dental Centre, д-р Галина Пенцак радить: “Пам’ятайте, що ваша красива посмішка та сяючі білизною зуби віддзеркалюють ваше міцне здоров’я і ваше уважне ставлення до себе. Дбайте про них, про себе, бо це того варте!”

Стоматологічна клініка Sherway Gardens Dental Centre щиро запрошує нових пацієнтів!

www.sherwaydentalcentre.com | Info@sherwaydentalcentre.com | Tel: 416 621 4999