Консультація спеціаліста – Трохи про зубні імпланти

Втрата одного або кількох зубів може істотно впливати на форму і функцію вашого роту, змінити вигляд посмішки.Найкраще практичне рішення для косметичного та функціонального відновлення є зубні імпланти. Вони забезпечують збереження здорової кісткової тканини та є надійною опорою для зубних коронок при жуванні.

Ви можете їсти, говорити, сміятися – просто жити, не  відчуваючи незручності стоматологічних протезів.
Зубний імплант – це титановий гвинт з унікальним рельєфним нанопокриттям. Воно,  інтегроване макро- і мікрочастинками,  стимулює кісткову тканину, яка  проростає між ці частинки, утворюючи міцний зв’язок кістки з імплантом. На сьогодні існує понад тисячу виробників імплантів, продукція яких відрізняється використаним металом, поверхневим покриттям та формою. У Канаді ліцензовано тільки кілька десятків виробників, тому обов’язково треба упевнитися, що отримуєте імпланти саме від них.

Імпланти можуть бути використані у поєднанні з кількома видами протезів, приміром, ми рекомендуємо один імплант, увінчаний спеціально розробленою косметичною коронкою, що не відрізняється від природних зубів. Якщо немає всіх зубів, то кілька імплантів якнайкраще підтримають повну пластину протезу, а коли відсутні декілька, ми радимо  міст, базований на імплантах. До речі, імплант може прослужити вам до кінця життя, якщо покращувати його стан регулярною стоматологічною допомогою та при ретельній гігієні порожнини роту.