Kitсhen Land – стиль і затишок вашої кухні

Кухню, мабуть, можна назвати “серцем” оселі, бо ж саме тут звичайні продукти перетворюються в смачні улюблені страви, саме тут точаться душевні розмови чи вирішуються якісь родинні проблеми. Щоб процес готування приносив задоволення і щоб усій сім’ї було затишно та комфортно, дизайн кухонного простору повинен бути надзвичайно старанно продуманий. Компанія Kitсhen Land, про яку йдеться далі, допомагає своїм клієнтам мати у домі ідеальну омріяну кухню.

Співвласник Kitсhen Land Олександр Король приїхав у Канаду 15 років тому, а до цього 6 років (з 1998) мешкав у Детройті (США), працював у компанії з ремонту житла. Приблизно за півроку до переїзду в Канаду на вечірці у товариша він познайомився зі своїм майбутнім партнером по бізнесу Григорієм Яремчуком – також колишнім тернополянином, котрий з 1997 року жив у Канаді і працював у тій же сфері. У США Олександр здобув хороший досвід і вміння, тому і в Канаді зайнявся ремонтом житлових приміщень, тільки вже працював не на когось, а на себе в одній команді з Григорієм. Вони бралися за різні замовлення (ремонт бейсментів, кухонь тощо), але незабаром зрозуміли: щоб досягти чогось більшого, потрібно працювати в одному напрямку і не лише руками – головою теж. Вирішили займатися тільки кухнями. Спочатку пропонували Shop in Home service (привозили замовникам зразки, знімали розміри тощо), потім відкрили невеликий шоурум на Lakeshore (Mississauga), де були представлені зразки продукції, на яку клієнти могли зробити індивідуальне замовлення.

Після 5-ти років чималих зусиль і наполегливої роботи фірма запрацювала на повну силу, побільшало клієнтів, які почали приходити за рекомендаціями. Тоді перебралися в значно більший (зі складом) офіс, також у Місісазі, де розміщаються й зараз. Кожен з власників виконує певні функції: Олександр Король займається зняттям розмірів, підготовкою дизайну та замовленням меблів відповідно до нього, а Григорій Яремчук відповідає за якісне і вчасне виконання роботи в будинках замовників, щоб клієнти залишалися задоволеними. Компанія співпрацює з великими виробниками меблів з Квебека і Манітоби.

У компанії Kitсhen Land Олександра Короля та Григорія Яремчука вам запропонують дизайн кухні на будь-який смак, зроблять оцінку, доставлять і встановлять якісні та стильні меблі для затишку вашої родини, але усе, про що йшлося вище, – лише частина діяльності корпорації: орієнтовно 70% становлять замовлення повного ремонту кухонь, а не тільки інсталяції нових меблів. “Багато клієнтів, яким ми дизайнували кухню, – розповідає Олександр, – зверталися до нас з проханням зробити їм ванну кімнату. Отак якось само-собою вийшло, що Kitсhen Land почала надавати послуги з ремонту під ключ не лише кухонь, а й ванних кімнат”. Сьогодні корпорація продає меблі для кухні ще на й США, зокрема в Чикаго, Детройті та в містах Флориди… Ще один сервіс Kitсhen Land – встановлення підлог з якісного паркету, виробленого у Квебеку та Білорусі. Також компанія продає та встановлює гранітні та кварцові стільниці для кухонь, ванних кімнат тощо. Крок за кроком утворився All in one shop (меблі для кухні, плитка, підлога, стільниці тощо) – майже все, що потрібно для ремонту житла.

Король та Яремчук починали нині успішну власну справу вдвох, а потім, коли до них долучилися дружина Олександра, його брат і син, а також дружина і донька Григорія, Kitсhen Land стала сімейним бізнесом. До того ж родини засновників компанії покумувалися. На думку Олександра, їхній бізнес успішно розвивається і розростається тому, що вони водночас і про клієнтів дбають, і один про одного, і про свої родини.

Kitсhen Land як корпорація відкрилася 2005 року і відтоді вже 5 раз поспіль (2014-2018) вигравала Consumers Choice Award (GTA) у категорії “Best Kitchen & Bath Company Centres” і двічі (2017 і 2018) – Top Choice Award як Best Kitchen Remodeling Services (Massissauga). Її власників ці перемоги мотивують працювати ще продуктивніше і допомагають упевнено почуватися серед конкурентів. “Ми, – каже Григорій Яремчук, – можливо, не найдешевші на ринку, але точно одні з кращих. Перемоги Kitсhen Land підтверджують: рухаємося в правильному напрямку і, найголовніше, наші клієнти задоволені”. Власники корпорації планують відкрити кілька представництв в інших містах Канади.

Григорій Яремчук (зліва) та Олександр Король

Нині успішний підприємець Олександр Король колись був успішним спортсменом в Україні. Він жив і займався легкою атлетикою в Тернополі, три рази ставав чемпіоном України серед юнаків та юніорів у бігу на 100 метрів, посів 6-е місце на зимовому чемпіонаті України серед дорослих. Шість років Олександр був у складі національної юнацької збірної України з легкої атлетики, але через травми вирішив завершити спортивну кар’єру. Віддані спорту роки, на думку підприємця, дисциплінували, загартували й виховали його, що тепер надзвичайно допомагає в роботі. Взагалі без спорту він не мислить свого життя, зараз грає за місцеві футбольні клуби “Галичина” і “Карпати”.

Багато уваги приділяють власники Kitсhen Land волонтерству, допомагаючи українським військовим, що воюють на сході України. Почали цим займатися тоді, коли двоюрідний брат дружини Олександра став добровольцем батальйону “Тернопіль”. Спершу вони закупляли і відправляли берці, одяг, камуфляж для бійців батальйону, а пізніше – біноклі, тепловізорами… Долучилися до волонтерської допомоги українським воїнам також футболісти клубу “Галичина”: щоп’ятниці, зустрівшись на гру, вони водночас збирали по 1-2 тис. доларів.

Давно і невідступно Олександр Король та Григорій Яремчук у житті керуються принципом: роби свою роботу добре і люби те, що робиш. І хоч працювати їм  доводиться досить багато, працють охоче, бо робота приносить справжнє задоволення, яке є важливою складовою успішного бізнесу.

Тим, хто хоче створити власний бізнес, співвласник Kitсhen Land Олександр Король каже: ”Пробуйте! Свій бізнес – це, звичайно, справа нелегка, і все-таки раджу перебороти всі сумніви і вагання, всі свої “але”, які часто заважають зробити перші кроки, та почати діяти. Повірте, не спробувавши, ви ніколи не будете знати, що могли б досягти того, про що мріяли, чого надзвичайно прагнули і навіть більше”.

Kitсhen Land

1075 Queensway E Unit 14, Mississauga, ON

Tel: (905) 848-8509

info@kitchenland.ca 

www.kitchenland.ca