Казкової зимової пори стаємо на ковзани!

Ті з нас, хто полюбляє свіже повітря, морозець і сніжок, хто взимку не мислить себе без руху та отримує особливе задоволення від філіжанки гарячого шоколаду, можуть і вміють чи не щодня влаштувати свято для себе та всієї сім’ї.

Чому б не відправитися разом на ковзанку? Катання на ковзанах – заняття корисне, веселе та ще й доступне, адже ковзанок у Торонто дуже багато. Родинам, що вже загорілася бажанням розважитися на льодовому майданчику, підказуємо, де і як можна чудово провести дозвілля на ковзанах у лютому.

Недавно в Торонто відкрито нову льодову доріжку в парку Бентвей (Bentway), що розташувався під автомагістраллю Гардінер (Gardiner Expressway) у самому центрі міста (поблизу 250 Fort York Blvd.). ЇЇ довжина 220 метрів.

Нова ковзанка пропонує багато цікавого для дорослих і дітей: від уроків катання на ковзанах до музичних GJ-вечірок для дорослих.

Якщо у вас ще немає власних ковзанів, а покататися хочеться, можна безкоштовно орендувати їх тут 12, 19, 26 лютого з 6 до 9 години вечора і з 6 до 8 години – отримати 15-хвилинний урок від професійного інструктора з West Toronto Skating Club.

Зауважте, що перший з цих трьох днів припадає на День сім’ї, отож хороша ідея щодо його святкування – усією родиною на ковзанку.

13 лютого (о 7 вечора), якраз напередодні Дня святого Валентина, тут відбудеться перший показ моди на льоду REVOLUTION COUTURE дизайнерки, модел’єрки та фігуристки Шарлін Бейлі (Charlene Bailey), в якому братимуть участь нинішні й майбутні чемпіони з фігурного катання.

Варто відвідати ще й ці ковзанки

COLONEL SAM SMITH SKATING TRAIL

Знаходиться ковзанка на березі озера Онтаріо, поблизу корпусу Хамбер коледжу за адресою 3145 LakeSore Blvd W. Вхід та паркування безкоштовне.

HARBOURFRONT CENTRE’S NATREL RINK

Вхід вільний. DJ-вечірки щосуботи.

Адреса: 235 Queens Quay West

NATHAN PHILLIPS SQUARE

розмістилася в самому серці Tоронто, поряд з мерією (Сity hall). Вхід на неї безкоштовний, а cтоянка для авто – просто під майданом.

Адреса:100 Queen Street West

GRENADIER POND ICE RINK – величезна природна ковзанка на ставку з прекрасними краєвидами парку High Park та міста. Товщина льоду вимірюється щодня.

ICE TRAIL AT ARROWHEAD PROVINCIAL PARK

З Торонто до парку, що розташований у Гантсвілл (Huntsville), доберетеся автівкою за дві години. І, якщо часом навіть випадково будете в тих краях, тамтешню льодову доріжку довжиною 1.5 км відвідайте неодмінно. Вона того варта! Не забудьте ковзани!

Адреса: 451 Arrowhead Park Rd. Huntsville, P1H 2J4

НАЙБІЛЬША ПРИРОДНА КОВЗАНКА, що занесена до Книги світових рекордів Гіннеса, знаходиться ніде інде, як в столиці Канади Оттаві (Rideau Canal). Протягом сезону її відвідує близько мільйона туристів. Мабуть,  вона варта того, щоб спеціально поїхати в Оттаву поковзатись. Довжина доріжки-каналу – 7,8 км.