Червень 2013


 

 читати в PDF форматі 

Літо – це не тільки поцілунки сонячного зайчика, краплі теплої грози та сезон довгоочікуваної відпустки у передчутті солоного морського бризу, це – слушний час для самореалізації та досягнення успіху. Якщо ви все ще вагаєтесь: робити черговий крок по обраному шляху чи ні, знайте, саме зараз настала сприятлива нагода розвиватись і змінюватись. У будь-якому випадку, літо – не час для байдикування, а шанс дізнаватись щось нове та впевнено прямувати до успіху.

 Хтось працює, щоб відпочивати, а хтось відпочиває, щоб працювати. На перший погляд, це одне й те ж, пам’ятаєте, як нас вчили у школі – від зміни доданків сума не змінюється. Насправді різниця є. Все залежить від того, що для вас засіб, а що мета. Ваша мета – омріяний відпочинок, а щоденна праця – лише спосіб заробітку грошей і можливість «купити» цей відпочинок? Терміново змінюйте ці стереотипи! З подібними думками ви не отримаєте насолоди від роботи, приречете себе на щоденну стомлюючу рутину, яку не вдасться компенсувати навіть найкращим курортом. А ось той, хто відпочиває, щоб набратись нових сил та ідей для улюбленої роботи, здатен на справжній прорив. І не важливо, чим займається людина – чи це художник, який чекає на прихід музи, чи бізнесмен, що шукає нових можливостей для розвитку своєї справи. Який з цих двох шляхів обрати, вирішувати вам. А ми, в свою чергу, підкажемо, де і як цього літа можна з користю та задоволенням провести час з родиною та друзями. Чудові місця для уік-енду, особисто перевірені авторами, гарантують вам повноцінний відпочинок, навіть якщо часу й справді обмаль.

 Літо – час активності та творчого зростання. Ми поділимося з вами своїми дослідженнями на різні теми, починаючи з того, як використовувати соціальні мережі для бізнесу, як створити майже ідеальну кредитну історію, і закінчуючи простими порадами, як виростити з власних нащадків майбутніх фінансових геніїв, ще змалечку навчаючи їх розумно розпоряджатись грішми. Також ви, шановні читачі, познайомитесь з успішними людьми, які не зупинялись перед труднощами і реалізували свої мрії, а сьогодні готові розкрити секрети власного успіху. Можливо, казкар Сашко Лірник надихне написати власну казку для своєї дитини, а Василь Попадюк спонукає знову взяти до рук скрипку, що роками пролежала в футлярі… Прийшла пора чудес, і не секрет, що теплими літніми вечорами народжуються нестандартні ідеї та створюються справжні шедеври. Успіхів вам у всіх починаннях!

 

 

Проведемо це літо разом!

 

Posted in: