Генеральний консул України в Торонто Андрій Веселовський відбуває в Україну.

Шановні читачі!

Наприкінці грудня ми з дружиною відбуваємо з Канади, тому що завершився термін мого перебування на посаді Генерального консула України в Торонто.

Нам шкода розлучатися з гостинною Канадою, але водночас приємно думати про повернення додому. В Україні зараз нелегко: російська навала, передвиборча гарячка, повільні реформи, незадоволені триваючою корупцією та судовою сервільністю (прислужництвом) громадяни.

Належимо до оптимістів і переконані, що все це можна подолати. Залишаючись реалістами, розуміємо, що успіх залежить від кожного виборця на виборах, від кожного воїна – на передовій, від кожного депутата – у законодавстві та загалом від кожного громадянина, який не толерує хабарів і несправедливості. Все це не станеться вже завтра, але не може не статися.

Канада залишиться в нашій пам’яті не лише місцем, де ми цікаво працювали і приємно спілкувалися, а й яскравим свідченням можливості кращої організації приватного і суспільного життя. Ми вдячні за підтримку і взаємодію тисячам громадян цієї країни, насамперед – українській громаді (маленького Етобіко і Великого Торонто, неозорих Канадських прерій і тихоокеанської «BC»), яка надає величезну моральну та матеріальну допомогу Україні. Щиро дякуємо також за дружність до нашої родини.

На прощання всім, хто залишається, зичимо веселого Різдва, смачної куті і щасливого 2019 року Христового. Спасибі, Канадо! Слава Україні!

Марина та Андрій Веселовські

Торонто, грудень 2018