ФОТОГРАФ ВІКТОРІЯ  ЛІУШ – ВАЖЛИВО ФІКСУВАТИ В СВІТЛИНАХ ПРИЄМНІ МОМЕНТИ ЖИТТЯ

Хочете, щоб діти, внуки та правнуки пам’ятали вас молодими й щасливими, – зробіть гарну світлину на згадку, звернувшись до майстра-фотографа

Гортаючи сімейний фотоальбом, а він, звичайно, є в кожній родині, ми поринаємо ностальгічними спогадами у давнє і недалеке минуле: вдивляємося в рідні й знайомі обличчя, згадуємо призабуті моменти свого життя. І хоч зараз існує багато досконалих носіїв інформації (тому все рідше поповнюються наші альбоми новими світлинами), серед них гідне місце займає фотоапарат – геніальний винахід людства. У цьому твердо переконана Вікторія Ліуш, для якої фотографування стало улюбленою справою життя.

Вікторія Ліуш родом з Рогатина Івано-Франківської області. Вищу освіту здобувала вона в Чернівецькому університеті. 1999 року приїхала до Канади і вже тут, придбавши перший фотоапарат, почала багато знімати. Непомітно це заняття переросло в хобі, а згодом так припало до душі, що Вікторія вирішила зробити фотографію своєю професією. Вона закінчила коледж, де опановувала знання та секрети фотосправи.

Професійно займатися фотографією Вікторія почала 2013 року і на сьогодні має досить багато постійних клієнтів, коло яких, звичайно, розширюється. Ті, хто скористався її послугами і залишився ними задоволений, радять іншим звертатися до Вікторії, а це для неї – найкраща реклама. Зйомки майстер фотографії проводить як удома, в стаціонарній студії, так і в мобільній та на природі. До речі, побачити її мобільну студію можна на щорічній Виставці українсько-канадських бізнесів, в якій Вікторія завжди бере участь та фотографує всіх бажаючих.

Вона любить свою справу і може розповісти багато цікавого про її специфіку, наприклад, як ловити світло, яку апаратуру та які лінзи при якій погоді використовувати тощо. Найбільше до вподоби Вікторії портретна зйомка, хоч не менше любить фотографувати клієнтів в етнічному українському одязі, який вона їм пропонує для фотосесії. Та й усе, що пов’язано з Україною, знімає Вікторія з великим задоволенням і натхненням. Біля свого будинку фотограф облаштувала спеціальну площадку, що дуже нагадує українське подвір’я: тут і тин з верболозу, і колодязь, і фіра… Світлини, зняті тут, виходять колоритні, просякнуті українським духом, а процес зйомки перетворюється для клієнтів на невимушену і приємну пригоду.

Серед послуг професійного майстра Вікторії Ліуш – фотосесії сімейні та дитячі, тематичні та на природі, особливі події (заручини, весілля, Хрещення та Перше Причастя), фото на візитки і бізнес-портрети. Вона також фотографує речі для каталогів, робить світлини для деяких друкованих видань, таких, наприклад, як наш журнал “Разом” чи дитячий журнал “Розумники”, часто знімає виступи танцювального колективу “Україна”.

Вікторія Ліуш щаслива тим, що знайшла своє покликання в житті та може займатися улюбленою роботою сповна і творчо, тож щиро радить тим, хто мріє про власний бізнес, неодмінно любити те, що робиш, і бути впевненим як у своїх силах, так і в тому, що вибір зроблено правильний, і впевнено прямувати до мети. Вона вітає читачів “Разом” і всіх українців зі святами. Бажає добра, злагоди, позитиву і, звичайно, запрошує на новорічно-різдвяну фотосеcію.

Звертайтеся – не пошкодуєте: ваш родинний фотоальбом поповниться дивовижними світлинами, що і душу зігріють, і найкращі миттєвості життя відобразять назавжди.

VIKTORIYA LIUSH

www.viktoriyaliush.com

www.alldaywedding.ca

viktoriya@viktoriyaliush.com

416-305-5340