Юлія Щербань з Альберти – володарка титулу Міс українська Канада -2018

Фінал конкурсу “Міс українська Канада-2018”, що відбувся 15 липня в Mississauga Living Arts Centre (Mississauga, ON), вилився у неймовірне культурне шоу вишуканості, краси, молодості і таланту, ще раз засвідчило: найобдарованіші та найпривабливіші дівчата у світі – українки.

Корону переможниці та титул Міс українська Канада-2018 отримала Юлія Щербань з Альберти (колишня львів’янка). Вона, що професійно займається фігурним катанням,  багато часу і сил віддає благодійній роботі, підкорила публіку та журі безпосередністю, вродою, грацією, талантом.
«Я надзвичайно щаслива, просто не можу повірити! Це велика перемога для мене», – ділиться з читачами «Разом» своїми першими бурхливими емоціями і враженнями переможниця.
Корону новій володарці титулу передала Міс українська Канада-2016 Ірина Житарюк.
Фіналістка конкурсу, співачка, справжня зірка Міла Рок, яка представляла Онтаріо і просто зачарувала глядачів своїм неймовірним виступом, здобула відразу два титули: Міс українське Торонто-2018 і Міс глядацьких симпатій-2018.
Першою віце-міс 2018 стала Софія Дячковська (Онтаріо), Галина Буз (Онтаріо) – 2-ою, а 3-ою – Наталя Яців з (Саскачеван).
«Надзвичайне шоу української культури і краси! Усі дівчата дійсно чарівні, дуже талановиті, тож уявляю,  як важко журі було вибрати переможницю, – сказала пані Ліза Мачула, яка прийшла цього вечора в Mississauga Living Arts Centre, щоб підтримати учасниць фіналу.
Завдяки професійній і злагодженій роботі всієї команди (режисерів, організаторів та волонтерів) вдалося створити яскраве свято української культури, на якому конкурсантки не тільки показували свою вроду, а й демонстрували свої таланти та красномовство, представляли власні соціальні проекти. Глядачі були у захваті від дефіле дівчат у сукнях бренду Ornament та показу українських народних костюмів з різних регіонів України, які надала колекціонер Устина Стефанчук. Ще однією родзинкою фінального шоу «Міс українська Канада – 2018» став показ мод від відомої української дизайнерки Роксолани Богуцької, яка спеціально привезла сюди з Києва свою колекцію “Весна-літо 2018”. Безперечно, ще більше підкреслили грацію вродливих канадських українок розкішні вечірні плаття від українського бренду Katherin Lykashyk, у які учасниці вбралися на фінальний вихід.
Романтичний голос молодого українського співака Олександра Лозовського хвилював і зачаровував публіка, а відомий у Торонто рок-гурт “Ключ” (Klooch) вибухнув неймовірною енергією української музики.

Перлиною фінального шоу «Міс українська Канада – 2018» став виступ зіркової гості з України, талановитої співачки Злати Огнєвіч, яка вперше завітала в Торонто. Зі сцени до глядачів і учасниць вона звернулася зі словами: «Українці Торонто, ви неймовірні! Я щаслива бути сьогодні з вами! Хоча ми живемо на різних континентах, але у нас одна любов – любов до України».

«Ми прагнули створити шоу нового формату, щоб показати Канаді наших неймовірно чарівних дівчат. Було багато праці, тривалої підготовки, але, я думаю, все відбулося якнайкраще. Дякую всім за участь і підтримку», – говорить директор проекту Максим Купрєєв.
Після дивовижного шоу “Міс українська Канада”, яке подарувало море позитивних емоцій, хочеться сказати: “Україна може пишатися красою своїх дівчат!” Дякуємо фіналісткам, які стали частиною цього великого проекту, організаторам, які вклали в нього душу й талант, щоб зробити конкурс незабутнім, та спонсорам. Фінальне дійство “Міс українська Канада – 2018” сколихнуло, без перебільшення, українську громаду Канади, тож натхнення всім, нових креативних ідей, невичерпного прагнення відкривати українську Канаду світові!
 Фото: Микола Сварник