Разом у Лютому 2015

 Лютий на календарі, і за вікном  – лютий. Ще він може сніжити й морозити – огризається люто зима, та недовго їй царювати – затаїлась близенько весна.
    [dropcaps round=”no”]А[/dropcaps]ж не віриться, що, попри найстрашніші прогнози на зиму, залякування холодом і голодом, українці вже майже  пережили цю пору року. Не дочекалися, на жаль, найочікуванішого – закінчення війни. В останній місяць зими ми відмічаємо річницю трагічних подій на Майдані у Києві, коли 18-20 лютого загинули мирні протестувальники, які навічно увійшли в історію України як Герої Небесної Сотні. Кожен із них мав свою родину, друзів, захоплення… і Батьківщину – одну на всіх. За неї, також у лютому, але багато років тому, віддали свої життя герої Крут. Герої не вмирають доки живуть в нашій пам’яті. Тож пам’ятаймо!

 [dropcaps round=”no”]П [/dropcaps]ро Стрітення Господнє – значення свята, звичаї, прикмети .

[dropcaps round=”no”]З [/dropcaps]найдете на сторінках журналу інформацію про події в житті української громади у січні та на що очікувати їй у лютому.

   [dropcaps round=”no”]С [/dropcaps]подіваємося, не розчаруємо любителів рубрик “Знайомтесь” і “Досвід успішних” –  у цьому номері пропонуємо вам інтерв’ю з послом Канади в Україні Романом Ващуком, а також розповіді про відому діячку української громади, багатогранну особистість Лесю Шимко та новопризначеного директора представництва Світового конґресу українців в Україні Сергія Касянчука.

  [dropcaps round=”no”]Ц [/dropcaps]ікаві факти з життя всесвітньовідомого найдорожчого американського художника Енді Воргола, зокрема про його українське походження, читайте у рубриці “Нашого цвіту”.

 [dropcaps round=”no”]З [/dropcaps]гадуємо на сторінка журналу і про лютневого ювіляра (110 років від дня народження) –  унікального українського танцівника та хореографа Павла Вірського.

  [dropcaps round=”no”]З [/dropcaps]акоханим, і не тільки їм,  пропонуємо подорож найромантичнішими місцями світу, а тих, хто любить мандрувати Україною, запрошуємо на екскурсію у місто Біла Церква.

   Читайте і дізнавайтесь, цікавтесь і відкривайте, знайомтесь і єднайтесь – будьте разом із “Разом”!

Posted in: