Грудень 2013 – Січень 2014


 

читати в PDF форматі

Медіа Група РАЗОМ вітає усіх читачів журналу

та слухачів радіо з зимовими святами!

Бажаємо радісті, віри і любові у кожному серці!

Хай буде ваша хата радістю багата!

Хай славиться добром, здоров’ям, медом і вином,

Смачними пирогами та щасливими піснями!

 

Merry Christmas!

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

читати в PDF форматі

Залишилось ще трішки почекати, і тихий Ангел засвітить над нашими домівками Вифлеємську зірку добра і надії, сповіщаючи про прихід Різдва – свята, що єднає наші сім’ї та громаду. Яскрава ялинка, щедрий стіл, веселі колядки та радість родинного спілкування – саме цього всі ми очікуємо від зимових свят.

Сьогодні у кожного з нас болить душа за Україну, що охоплена вихором масштабних подій Євромайдану. Разом наша громада підтримує мільйони українців, що так довго, стійко, незважаючи ні на що, протестують проти дій влади, доводячи та відстоюючи своє право бути в Європі, мати краще стабільне майбутнє. На сторінках нашого журналу ви знайдете дайджест найважливіших подій.

Жителям Торонто запам’ятався цьогорічний листопад, коли місто приймало Конгрес Українців Канади. Про те, яким ми побачили цей пам’ятний захід, читайте на сторінках журналу «Разом».

Також розповімо читачам, як зустріти Новий рік, щоб задобрити Дерев’яного Коня. А ще радимо вам до Різдва не тільки вивчити нові колядки та щедрівки, а й обов’язково приготувати смачнющі страви, перевірені досвідом наших господинь. Не вирішили, де провести зимовий сімейний відпочинок? Маєте сумніви, що подарувати дитині на свято? Шукайте відповіді на сторінках нашого журналу!

В зимовому номері «Разом» ми познайомимо вас із гуртом «Коса» – талановитими людьми, що активно пропагують українське народне мистецтво та традиції. А ось Олега Скрипку знають, напевно, всі, тому особливо представляти його не потрібно, а краще просто розпитати про життя й творчість, дізнатись, що думає про останні події в Україні, – про це в інтерв’ю з ним.

Сподіваємось, вам цікаво буде почитати про Анну Геман, яка, незважаючи на випробування долі, дарувала людям свій чудовий незабутній голос, та про сучасну самобутню виконавицю її пісень; та про Любомира Романківа – автора багатьох патентів, без яких ми навіть не увімкнули б комп’ютер.

Почнемо Hовий рік РАЗОМ !

читати в PDF форматі

Posted in: