Custom Design and Print – КОЖЕН ДИЗАЙН – УНІКАЛЬНИЙ, ЯК ВІДБИТОК ПАЛЬЦЯ

Сьогодні через стрімке зростання популярності онлайн-ресурсів у маркетингу часто можна почути, що друкована продукція (поліграфія) – день учорашній. Дозвольте не погодитися з цією думкою. Хіба може щось замінити, наприклад, традиційну надруковану візитну картку при знайомстві та й ще коли вона красива, якісна, з напрочуд оригінальним дизайном, що запам’ятовується? Можливо, саме завдяки ось такій візитці, яка вигідно виділить вас із загалу,  матимете не одного – кількох цінних замовників. Хто посперечається з цим твердженням?

Ще один аргумент на користь поліграфії: якщо ви представляєте свій бізнес на спеціалізованій виставці і маєте красивий банер, якісний друкований роздатковий матеріал, то потенційний покупець чи клієнт оцінює, взявши в руки брошури, блокноти, каталоги тощо, вашу продукцію чи послуги. Все  це загалом формує імідж вашої компанії щонайперше через візуальне сприйняття.

Custom Design and Print пропонує безкоштовний дизайн кожного замовлення, зроблений спеціально для Вас креативними досвідченими дизайнерами!

Отож, як бачимо, ПОЛІГРАФІЯ – не застарілий,  а перевірений часом надійний спосіб підвищити упізнаваність бренду. Запорука успіху ефективності поліграфії — індивідуальний підхід,  оригінальні дизайнерські рішення і, звичайно, якість друку.

У вас уже з’явилась ідея чи потреба  щось надрукувати для нового проекту, участі у виставці, семінарі тощо? Не важливо, чи це нова візитівка, листівка, банер, каталог, чи реклама на автомобіль: ви просто малюєте в уяві, як це повинно виглядати. Навіть, якщо не малюєте,  але хочете реалізувати задумане і не знаєте, куди звернутися, то вам у Custom Design and Print, де позбавлять від зайвих клопотів і неодмінно поможуть втілити у життя ваш намір так, щоб продукт був якісним і виконав свою функцію.

Люди переважно не усвідомлюють, що зовнішній вигляд друкованої продукції  багато говорить як про фірму, так і про вид її діяльності. На мою думку, будь-яка друкована реклама має вирізняти конкретний бізнес з-поміж інших дизайном, матеріалом, формулюванням головної думки послання (меседж), розміром, змістом. І тут кожному на допомогу прийде Custom Design and Print. Наші дизайнери  мають роки досвіду, художню освіту та, що дуже важливо, креативне бачення. Наші менеджери, які безпосередньо спілкуються з клієнтами, – це досвідчені спеціалісти у сфері поліграфії, знають багато нюансів та допомагають клієнту вибрати продукт, який з найбільшою ймовірністю принесе максимальний результат.

Ми дуже ретельно підбираємо людей, які працюють у Custom Design and Print і  добросовісно працюватимуть для вас, клієнтів компанії”, – запевняє Вадим Матвієнко

Тепер детальніше про те, чим Custom Design and Print відрізняється від інших поліграфічних компаній

  • Custom Design and Print пропонує безкоштовний дизайн кожного замовлення, зроблений спеціально для Вас креативними досвідченими дизайнерами. Відбиток пальця в логотипі компанії символізує унікальність та індивідуальність дизайну кожного замовлення.

  • Moжна зробити замовлення, не виходячи з офісу чи з дому.

  • Упродовж усього процесу – від обговорення замовлення та розробки дизайну і до моменту отримання свого замовлення – з вами працюватиме і допомагатиме менеджер.

  • Замовлення також можна зробити цілком самостійно через розроблений для зручності клієнта веб-сайт компанії CustomDesignandPrint.ca, де є пояснюючі наглядні відео, величезний вибір пропонованої продукції. У випадку, якщо не знайшли потрібну вам продукцію на сайті, сконтактуйтеся з з компанією – там зроблять дизайн та надрукують її для вас.

 

У 20-річному віці я вперше попав на друкарню, де побачив магію друку, яка заворожила та тримає дотепер.

Засновник та виконавчий директор компанії Custom Design and Print  Вадим Матвієнко народився, навчався та працював у Тернополі. Там відкрив підприємство “Ваша друкарня”, яке і зараз працює. Друкарня виробляє широкий спектр поліграфічної продукції (книги, календарі,  упаковки тощо), зокрема і для канадських замовників.

9 років тому Вадим Матвієнко переїхав до Канади. Першим успішним проектом, в якому він реалізував свій великий (понад 20 років) досвід у галузі поліграфії, став журнал РАЗОМ, що видається вже 5 років. Пізніше був довідник українського бізнесу Канади UkrPages (UkrPages.directory).

Потенційні замовники не завжди знають конкретно, що їм потрібно, або не впевнені у виборі, і тоді в Custom Design and Print їх проконсультують, дадуть пораду,  запропонують найкращий по вартості та ефективності варіант.

Кожен замовник, що звертається до нас, має власне бачення того, заради чого, власне, звертається, і ми працюємо тільки зважаючи на всі його бажання. Основа успіху будь-якого бізнесу – задоволений клієнт, не виняток і Custom Design and Print, тому,  ми робимо все так, щоб клієнт залишився задоволеним і повернувся до нас.

Завітавши на наш вебсайт customdesignandprint.ca, ви можете прочитати відгуки клієнтів, з якими нам пощастило працювати.

Дякуємо їм!

Вадим Матвієнко

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ РОБОТИ КОМПАНІЇ ТА ГОЛОВНІ ПРИНЦИПИ ЇЇ ДІЯЛЬНОСТІ

  • Custom Design and Print робить дизайн, друк та розсилку інформаційного бюлетеня (newsletter) для декількох неприбуткових організацій (Non for profit). Одна з них звернулася в компанію з проханням знайти варіант здешевлення однієї з розсилок. Зваживши всі фактори, знайшли рішення: кількість сторінок у брошурі залишити без змін, а зменшити розмір конверта, в якому її розсилали. Різниця ціни в цьому випадку – 30%, що дозволило тільки за такої умови зекономити $400.

 

  • Замовники часто вважають, що друк на так званому простому папері дешевший, ніж на глянцевому (блискучому). Це припущення помилкове, бо практика показує: вартість однакова або навіть нижча при друці на глянцевому папері, а сама продукція виглядає набагато привабливіше.

 

  • Інколи потрібно звернути увагу клієнта на те, що деякі види продукції, наприклад, календарі, теки, блокноти, мають практичне застосування, тому забезпечують тривалий вплив на користувача.

 

  • З практичного досвіду ми знаємо, що запорука якості друкованої продукції на 80% залежить від продуманого детально дизайну та вірно приготовлених файлів і тільки 20% – від місця друкування. З урахуванням цього в Custom Design and Print ми не просто надаємо послуги друку, а радимо та пропонуємо всі можливі варіанти виконання замовлення, базуючись на побажаннях клієнта.

 

  • Дослухаючись до побажань клієнта, працівники Custom Design and Print стараються виконати два завдання: щоб дизайн майбутнього продукту сподобався замовнику та щоб власне сам продукт максимально виконав місію, для якої він призначений.

 

Скористайтеся послугами Custom Design and Print: зекономите свій час та енергію, будете більше задоволені життям, та й Ваш бізнес ставатиме успішним і процвітаючим!

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ  Toll-Free : + 1 877 468 0102    

ЗАХОДЬТЕ НА САЙТ  CustomDesignandPrint.ca

І  ДАВАЙТЕ  ДРУКУВАТИ!