Браво театру  “Стожари” за “Іспанську муху”!

Любителям театрального мистецтва Торонто справжнє свято подарувала зустріч з театром “Стожари” із Монреаля. 6 травня на суд торонтівців ним була винесена прем’єрна вистава з інтригуючою назвою “Іспанська муха” за п’єсою Франца Арнольда та Ернста Баха, яка, до речі, з великим успіхом пройшла 23 квітня у Монреалі. Музична комедія у стилі ретро близько двох годин (без антракту!) тримала зал у напрузі сюжетом, постановкою та, звичайно ж, майстерною грою акторів, серед яких і добре відомі, такі як Григорій Гладій, Саша Самар, Оленка Хом’якова. Перед глядачем на тлі подій 30-х років минулого століття у Львові постало життя героїв п’єси, що кохали і страждали, сміялися та журилися, і все це пересипано гумором, піснями і танцями, таємницями та інтригами – одним словом, і сміх, і гріх.

Режисер театру “Стожари” Ольга Онищенко, яка зіграла у виставі Матильду Мазій, після фінальних голосних оплесків та бурхливих овацій подякувала глядачам і пообіцяла, що стожарівці обов’язково приїдуть ще раз у Торонто, де їх надзвичайно гарно приймають.

“Наша прем’єра і в Монреалі була дуже успішною. Ми підготували французькі титри до “Іспанської мухи”, тому на перегляд її прийшли франкомовні глядачі. Зараз плануємо показати цю виставу у місті Квебек та в Оттаві. Знаємо, що нас там дуже чекають”, – сказала Ольга Онищенко.

Фото: Костянтин Снітсар