Книги в подарунок малим українцям Канади від волонтерів з України

Бібліотеки трьох українських шкіл Торонто напередодні свята Св. Миколая поповнились книгами від волонтерів Безкоштовних курсів української мови ГО “Український світ”, які вони  зібрали  в  Україні і передали у Канаду. Школярі з радістю отримали цей подарунок, особливо зацікавилися ним, коли дізналися, що на деяких книгах є дарчий напис автора. До речі, багато українських письменників, що пишуть для дітей, долучилися до проекту “Читаємо на Різдво разом”. Учні та вчителі шкіл, що отримали цей неочікуваний, але приємний і водночас корисний дарунок, вдячні за нього волонтерам з України.

Про проект  “Читаємо на Різдво разом” читайте на сайті razom. media та сторінках журналу “РАЗОМ“, №30 який незабаром буде на полицях у Торонто

Мені дуже сподобалась ідея українських волонтерів зробити подарунок дітям Канади на знак щирої вдячності за підтримку українцями Канади України та їхню допомогу. Я дуже задоволена, що і редакції журналу “Разом”, і особисто мені пощастило долучилися до проекту “Читаємо на Різдво разом” та вчасно здійснити доставку подарунків за призначенням.  Сподіваюсь, що цей проект буде розвиватись, а наші діти в Канаді залюбки читатимуть та розмовлятимуть  українською,  і не лише на Різдво.

Вікторія Матвієнко, головний редактор журналу РАЗОМ

books

Українська школа ім. Кардинала Йосифа Сліпого Учні 1-го класу з бібліотекарем п. Івоною Дацюк

books

Школа українознавства ім. Ю. Липи Учні 3 та 4 класів з вчителькою п. Галиною Білоус

books

Школа українознавства ім. Цьопи Паліїв Заступник директора школи п. Ірина Перегінець з ученицями

Posted in: