27.09.2018 Ukrainian Canadian Business Networking Night

Зустріч для ділових знайомств та спілкування відбулась у вересні

Учасники першої осінньої зустрічі для знайомства та  бізнес-спілкування Ukrainian Canadian Business Networking Night, організованої групою Ukrainians in Business, зібралися 27 вересня у банкетному залі “Княжий двір” ресторану “Золотий лев” у Торонто.

Захід відбувся у традиційному форматі “speed networking”. Усі присутні представили себе, а краще познайомитися і  зацікавлено поспілкуватися мали нагоду, як завжди, під час неформальної частини зустрічі за вином та закусками. Збадьорив усіх розіграш квитка на концерт гурту Mad Heads Сa від Кazka Entertainment, який відбудеться 7 грудня в Торонто.  Звичайно, всіх, хто прийшов того вечора на вересневий Ukrainian Canadian Business Networking Night, привело сюди бажання пізнати щось нове, поділитися власним досвідом і перейняти чийсь, розширити коло знайомств та контактів у бізнесовому середовищі українсько-канадської спільноти.

Незмінний спонсор  Ukrainian Canadian Business Networking Night – Українська Кредитова Спілка Лимитед (UCU), а медіа-спонсор – Медіа-група РАЗОМ.

Долучайтесь до Ukrainians in Business  – майданчика для ділових людей, де знайдете однодумців та підтримку, нових бізнес-партнерів, знання і досвід.

 

f Ukrainians in Business

СЛІДКУЙТЕ ЗА ПОДІЯМИ ТУТ: razom.media

Ukrpages.directory